Jaki stelaż podtynkowy Geberit polecają fachowcy?

Stelaże podtynkowe cieszą się współcześnie coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo to produkt niezwykle funkcjonalny, gwarantujący trwałość zastosowanych rozwiązań. Współcześnie zestawy podtynkowe znaleźć można zarówno w ofercie wiodących, jak i tych nieco mniej znanych producentów. Wśród nich przoduje firma Geberit, oferująca różne produkty do łazienek. Który stelaż podtynkowy Geberit polecają fachowcy? Zapraszamy do lektury.

Zestaw podtynkowy od Geberit

Dobrej jakości stelaż to podstawa wykończenia każdej łazienki. Wybierając stelaż podtynkowy, warto więc zwrócić uwagę na propozycje od firmy Geberit. Marka posiada szeroki wybór produktów, mających wpływ na wykończenie całego pomieszczenia. Wśród wielu propozycji, na szczególną uwagę zasługują dwa konkretne modele. To właśnie taki stelaż podtynkowy polecają fachowcy, by móc cieszyć się oszczędnością miejsca, wysoką higieną i komfortem użytkowania. Klasyczny zestaw podtynkowy od Geberit to gwarancja wysokiej jakości, wytrzymałości i trwałości w użytkowaniu.

stelaże Geberit

Element montażowy do misek podwieszanych WC, UP 320, SIGMA, H112 Geberit DUOFIX

Ten stelaż podtynkowy do WC jest jednym z najczęściej polecanych produktów, jeśli chodzi o nowoczesne łazienki. Jest on malowany proszkowo, co zapewnia wysoką trwałość. Wyposażony jest on w obracalne stopy, odpowiednie do montażu w profilach U UW 50 i UW 75 oraz szynach systemowych Geberit DUOFIX.

Do tego stelaża podtynkowego WC istnieje możliwość podłączenia miski WC wiszącej, o stosunkowo niewielkiej powierzchni przylegania. Na zestaw składa się również kolano odpływowe, do montażu którego nie są potrzebne żadne narzędzia, wyposażone dodatkowo w izolację akustyczną. Całość uzupełnia spłuczka podtynkowa SIGMA 12 z możliwością zamocowania przyłącza elektrycznego i izolacją przeciwroszeniową.

Taki stelaż podtynkowy Geberit wybierany jest przez osoby, poszukujące najlepszych jakościowo rozwiązań. Sprawdzi się on w nowoczesnych łazienkach, choć takie stelaże do wc do zabudowy wybierane są również do pomieszczeń o niewielkim metrażu, gdyż montaż samego stelaża nie zajmuje miejsca, ponieważ jest on ukryty w ścianie.

Stelaż podtynkowy H112 do WC, Sigma 8 cm Geberit DUOFIX

Miska WC jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdej łazienki czy toalety. Poszczególne modele różnią się między sobą, co ułatwia dopasowanie najlepszego dla siebie rozwiązania. W tym względzie fachowcy są zgodni, polecając stelaż podtynkowy Geberi Sigma. Wpływa na to jakość wykonania i komfort użytkowania, zwłaszcza w małych wnętrzach.

Takie stelaże do zabudowy wyposażone są w izolację przeciwroszeniową oraz mocowanie izolowane akustycznie. Stelaż podtynkowy zapewnia ukrycie wszystkich podłączeń oraz umożliwia zachowanie czystości w toalecie, stając się powoli niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Stelaż od Geberit jest kojarzony z nowoczesnymi rozwiązaniami i najwyższa jakością wykonania, a na każdy produkt udzielana jest gwarancja producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 − 2 =